×

Pārskats par konfidencialitāti

Visus sīkfailu iestatījumus varat pielāgot, pārvietojoties pa kreisajā pusē esošajām cilnēm.

Wykryliśmy, że korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Strona może działać niepoprawnie.


Zalecamy pobranie i zainstalowanie nowej przeglądarki np. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, albo innej kompatybilnej z nowoczesnymi standardami izveidi tīklu WWW.


Izvēlieties vienu no zemāk esošo ikonu, lai przejść do strony pobierania nowej przeglądarki.

Pobieranie przeglądarki atpūta tiek veikta uz stronie producenta i jest bezpieczne i darmowe.


Preču piegāde

Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu pasūtījumu piegādi pēc iespējas ātrāk. Visas mūsu interneta veikala preces atrodas noliktavā.  Pasūtījumus piegādā kurjeru firma DPD.

 

 

Paciņas  DPD piegādes cena

* Maksājums online ar kredītkarti/debetkarti, interneta bankā vai ar pārskaitījumu – 2,99 euro (neatkarīgi no pasūtīto preču skaita).

* Maksājums pēc piegādes – 4,99 euro (neatkarīgi no pasūtīto preču skaita).

 

 

Preču nosūtīšana

Preces  tiek nosūtītas pasūtījuma dienā, ja pasūtījums ir veikts darba dienā līdz plkst. 16.00. Visi pasūtījumi, kas ir veikti pēc šī laika, tiks nosūtīti nākamajā darba dienā.

 

 

 

Piegādes laiks

Piegāde ilgst 2-3 darba dienas. Jūs saņemsiet ziņu e-pastā, kas apstiprinās paciņas nosūtīšanu, ar  informaciju, kas ir nepieciešama, lai sekotu paciņas piegādei firmas vietnē. Sūtījums tiek piegādāts nākamajā darba dienā pēc ievešanas Latvijā. Kurjeri piegādā paciņas uz Jūsu adresi darba dienās no plkst. 8:00-16:00. Piegādes laiks ir atkarīgs no konkrētajā dienā pieejamā kurjera maršruta.

 

 

 

Kontakts piegādes jautājumos

Ja Jums rodas problēmas ar piegādi, lūdzu, sazinieties ar DPD firmas kurjeru vai zvaniet pa mūsu informācijas tālruni +371 64685009

 

 

 

<> <>