×

Pārskats par konfidencialitāti

Visus sīkfailu iestatījumus varat pielāgot, pārvietojoties pa kreisajā pusē esošajām cilnēm.

Wykryliśmy, że korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Strona może działać niepoprawnie.


Zalecamy pobranie i zainstalowanie nowej przeglądarki np. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, albo innej kompatybilnej z nowoczesnymi standardami izveidi tīklu WWW.


Izvēlieties vienu no zemāk esošo ikonu, lai przejść do strony pobierania nowej przeglądarki.

Pobieranie przeglądarki atpūta tiek veikta uz stronie producenta i jest bezpieczne i darmowe.


roz.jpg

 

MDR24 ir tiešsaistes apģērbu veikals sievietēm ar 46-64 izmēriem. Veikalu nodibinājām 2013. gadā Polijā, un tā popularitātes dēļ t.i Latvijas pircēju lielās intereses dēļ nolēmām izveidot veikalu Latvijā. 2021. gadā mēs izgatavojām MDR24.LV lai atvieglotu Latvijas klientiem iepirkšanos tiešsaistē. Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet tūkstošiem vislabākos XXL izmēra sieviešu apģērbus, apakšveļu un piederumus no Polijas ražotājiem, ar vispiemērotākām detaļām un augstas kvalitātes šuvumu.

 

 

AUKSTAS KVALITĀTES PRECES

Gandrīz visas veikalā piedāvātās preces ir ražotas Polijā. Pateicoties sadarbībai ar Polijas šūšanas uzņēmumiem, mēs varam Jums piedāvāt augstas kvalitātes preces.

 

ĀTRA PREČU PIEGĀDE

Lai gan visi pasūtījumi tiek piegādāti no Polijas, mēs garantējam ātru piegādi un pieņemamu piegādes cenu. Visas paciņas tiek piegādātas ar DPD kurjeru, un piegādes cena ir no 2,99 €

 

PREČU ATGRIEŠANA UN MAIŅA

 

Mēs darām visu iespējamo, lai visām mūsu veikalā piedāvātajām precēm būtu visprecīzākais apraksts un izmēri. Tomēr Jums var būt nepieciešamība atgriezt vai nomainīt preci. Ja ir nepieciešams atgriezt pasūtījumu, sekojiet norādījumiem iepakojumam pievienotajā atdošanas veidlapā. Ja vēlaties nomainīt preci, lūdzu sazinieties ar mums.

 

 

MĒS RUNĀJAM LATVISKI

Mēs zinām, ka mūsu klienti labprāt sazinās ar mums, zvanot pa tālruni. Nevilcinieties sazināties ar mums – mēs konsultēsim par izvēlēto izmēru, palīdzēsim atrisināt piegādi un problēmas ar preces atgriešanu. Mūsu latviešu valodā runājošie konsultanti ir jūsu rīcībā pa tālruņa numuru: +371 64685009. Klientu apkalpošanas tālrunis darbojas no pirmdienas līdz piektdienai no 17:00 līdz 20:00. Varat arī sazināties ar mums e-pastā uz šādu adresi: info@mdr24.lv

 

POZITĪVAS ATSAUKSMES

Aicinām apmeklēt arī mūsu Facebook kontu: https://www.facebook.com/Mdr24lv-107421438094578. Šeit informējam par jauniem produktiem, akcijām un izpārdošanām. Ja vēlaties pārbaudīt klientu atsauksmes un viedokļus par mūsu veikalu, apmeklējiet mūsu Polijas Facebook profilu, kas darbojas kopš 2013. gada. Šajā laikā mēs esam sapulcējuši gandrīz 100 000 fanu!

 

Aicinām iepirkties!

 

 

 

PREČU ATGRIEŠANA UN MAIŅA

 

PREČU ATGRIEŠANA

PREČU MAIŅA

 

PREČU ATGRIEŠANA UN MAIŅA

 

 

 

 

Lai atgrieztu preci, nosūtiet to uz lappuses apakšā norādīto veikala adresi ar kurjeru vai pa pastu pēc Jūsu izvēles. Naudu atgriezīsim 7 dienu laikā pēc paciņas saņemšanas. Ja vēlaties nomainīt preci uz citu izmēru vai modeli, varat sazināties ar mums e-pastā (info@mdr24.lv) vai pa telefonu( +371 64685009) un rezervēt izvēlēto preci. Nosūtiet preci uz lappuses apakšā norādīto adresi. Mainot preci par tādu pašu cenu, būs jāmaksā tikai par atkārtotu piegādi – 2,99 €(maksājot tiešsaistē) vai 4,99 € (maksājot pēc piegādes). Izvēloties lētāku preci, mēs atdosim cenas starpību atskaitot par atkārtotu piegādi. Ja tā ir dārgāka, starpību varat apmaksāt ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā pēc piegādes.