×

Pārskats par konfidencialitāti

Visus sīkfailu iestatījumus varat pielāgot, pārvietojoties pa kreisajā pusē esošajām cilnēm.

Wykryliśmy, że korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Strona może działać niepoprawnie.


Zalecamy pobranie i zainstalowanie nowej przeglądarki np. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, albo innej kompatybilnej z nowoczesnymi standardami izveidi tīklu WWW.


Izvēlieties vienu no zemāk esošo ikonu, lai przejść do strony pobierania nowej przeglądarki.

Pobieranie przeglądarki atpūta tiek veikta uz stronie producenta i jest bezpieczne i darmowe.


PREČU ATGRIEŠANA

 

Mēs darām visu iespējamo, lai mūsu interneta veikalā pieejamo preču apraksti un izmēru tabulas būtu maksimāli izsmeļoši, taču dažreiz var gadīties, ka pasūtītais izmērs vai modelis Jums neder. Par to vari neuztraukties, jo mēs piedāvājam 30 dienu atgriešanas garantiju.

 

Jūs varat noformēt preču atgriešanu, aizpildot preču atgriešanas veidlapu:

https://rmp.dpdgroup.com/021/PASTAN

 

Aizpildot preču atgriešanas veidlapu, norādi preces svaru, izvēlies ērtāko atgriešanas veidu un aizpildi nepieciešamo informāciju. Sistēma automātiski saglabā saņēmēja adresi - Jums tikai jāievada adresi, no kuras atgriezīsi sūtījumu.

 

SVARĪGI! Preces atgriešanas izmaksas sedz klients. Naudas summa tiks atņemta no atgriežamās summas. Nauda par atgriezto preci tiek pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu 7 dienu laikā, pēc preces atgriešanas noliktavā.

 

PREČU APMAIŅA

 

Nederēja izmērs? Neuztraucies!

 

Mēs piedāvājam preču apmaiņas iespējas. Vienkārši sazinies ar mums, rakstot uz info@mdr24.lv vai arī zvani +371 43588833 un rezervē nepieciešamo izmēru.

 

Atgriez nepiemēroto preci mums atpakaļ, un mēs izsūtīsim izvēlēto izmēru vai modeli. Ja izvēlies preci tādā pašā vērtībā, Jums būs tikai jāapmaksā atkārtotas piegādes izmaksas. Ja izvēlies preci, kas ir lētāka, mēs veiksim starpības atgriešanu. Ja izvēlies dārgāku preci - starpību varēsi piemaksāt.

 

AUKSTAS KVALITĀTES PRECES

MDR24 ir tiešsaistes apģērbu veikals sievietēm ar 46-64 izmēriem. Veikalu nodibinājām 2013. gadā Polijā, un tā popularitātes dēļ t.i Latvijas pircēju lielās intereses dēļ nolēmām izveidot veikalu Latvijā. 2021. gadā mēs izgatavojām MDR24.LV lai atvieglotu Latvijas klientiem iepirkšanos tiešsaistē. Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet tūkstošiem vislabākos XXL izmēra sieviešu apģērbus, apakšveļu un piederumus no Polijas ražotājiem, ar vispiemērotākām detaļām un augstas kvalitātes šuvumu.

 

Gandrīz visas veikalā piedāvātās preces ir ražotas Polijā. Pateicoties sadarbībai ar Polijas šūšanas uzņēmumiem, mēs varam Jums piedāvāt augstas kvalitātes preces.

 

ĀTRA PREČU PIEGĀDE

Lai gan visi pasūtījumi tiek piegādāti no Polijas, mēs garantējam ātru piegādi un pieņemamu piegādes cenu. Visas paciņas tiek piegādātas ar DPD kurjeru, un piegādes cena ir no 2,99 €

 

MĒS RUNĀJAM LATVISKI

Mēs zinām, ka mūsu klienti labprāt sazinās ar mums, zvanot pa tālruni. Nevilcinieties sazināties ar mums – mēs konsultēsim par izvēlēto izmēru, palīdzēsim atrisināt piegādi un problēmas ar preces atgriešanu. Mūsu latviešu valodā runājošie konsultanti ir jūsu rīcībā pa tālruņa numuru: +371 64685009. Klientu apkalpošanas tālrunis darbojas no pirmdienas līdz piektdienai no 17:00 līdz 20:00. Varat arī sazināties ar mums e-pastā uz šādu adresi: info@mdr24.lv

 

POZITĪVAS ATSAUKSMES

Aicinām apmeklēt arī mūsu Facebook kontu: https://www.facebook.com/Mdr24lv-107421438094578. Šeit informējam par jauniem produktiem, akcijām un izpārdošanām. Ja vēlaties pārbaudīt klientu atsauksmes un viedokļus par mūsu veikalu, apmeklējiet mūsu Polijas Facebook profilu, kas darbojas kopš 2013. gada. Šajā laikā mēs esam sapulcējuši gandrīz 100 000 fanu!

 

Aicinām iepirkties!