Ładowanie

Kā izvēlēties pareizo izmēru?

Mūsu apģērbu izmēri ir atbilstoši zemāk esošajā tabulā norādītajiem izmēriem. Tā kā katrs ražotājs uz etiķetēm izmanto dažādus apzīmējumus, ir vērts zināt katras preces aprakstā norādītos reālos izmērus.

Ja nevarat atrast sev piemērotu izmēru, lūdzu, rakstiet mums uz info@mdr24.lv vai zvaniet pa tālruni +371 64685009. Mēs ar prieku palīdzēsim atrast jūsu figūrai piemērotāko izmēru.

Lūdzu, skatiet tālāk, kā mēs mēram mūsu preces. Ja jums ir nepieciešama papildus informācija, lūdzu, sazinieties ar mums.

jak-mierzyc_modelka.jpg

Kā tiek mērītas preces

A – krūškurvja apkārtmērs tiek mērīts no paduses līdz padusei, t.i., no vietas, kur piedurkne saskaras ar blūzi vai kleitu.

B - vidukļa apkārtmērs tiek mērīts tā šaurākajā vietā. Modeļiem, kam jostasvieta ir šaurāka, šis apkārtmērs būs mazāks par apkārtmēru krūšu daļā. Modeļiem ar platiem gurniem jostasvieta būs lielāka nekā krūšu daļa.

C - gurnu apkārtmērs tiek mērīts gurnu platākajā vietā.

Netipiski izmēri

Daži apģērbu modeļi neietilpst nevienā izmēra kategorijā. Piemēram, krūšu apkārtmērs būs daudz mazāks nekā gurnu apkārtmērs. Šie fasoni ir paredzēti sievietēm ar platākiem gurniem un mazāku krūšu daļu. Var būt arī modeļi ar vienādu krūšu un gurnu apkārtmēru.

Šādi netipiski izmēri ir atzīmēti ar komentāru

Padomi, kā izvēlēties pareizo izmēru

1. Dotie izmēri tiek mērīti uz taisnas virsmas bez izstiepšanas. Izmēri var nedaudz atšķirties par +/- 2 cm.

2. Vislabāk ir izmērīt līdzīgus apģērbus no sava garderobes un pārbaudīt, vai izmēri atbilst preces aprakstā norādītajiem izmēriem.

3. Preču modeļi, kas satur spandeksu vai neilonu, būs daudz elastīgāki un labāk piegulēs ķermenim.

4. Daži modeļi ir vairāk pieguļoši figūrai, bet citi ir paredzēti platāki.

5. Ja jūsu izmēri ir starp diviem izmēriem, labāk izvēlēties lielāku izmēru.

Ja nevarat atrast sev piemērotu izmēru, lūdzu, rakstiet mums uz info@mdr24.lv vai zvaniet pa tālruni +371 64685009. Mēs ar prieku palīdzēsim atrast jūsu figūrai piemērotāko izmēru.

Mūsu veikals ir ideāla vieta visām sievietēm ar pilnīgākām formām, kuras meklēplus-sizeizmēra apģērbu, no 42 līdz 64 izmēram. Šie piedāvājumi lieliski uzsver sievietes figūras priekšrocības un palīdz noslēpt visas nepilnības, kas var radīt kompleksus. Mūsu sortimentā ir plašs kleitu klāsts visiem dzīves gadījumiem, blūzes, tunikas, bikses, kā arī plašs apakšveļas, somu un aksesuāru klāsts. Piedāvājums pierāda, ka nav akli jāseko modei un jārada stilīgs apģērbs, ko pamanīs ikviens. Sieviešu apģērbi plus-sizeizmēros mūsu veikalā noteikti apmierinās visas mūsdienu klientu vēlmes un vajadzības, kas vēlas papildināt savu garderobi ne tikai katram gadījumam, bet arī katrai sezonai.

Plus size sieviešu apģērbs- mode sievietēm ar pilnīgāku figūru

Mūsu lielu izmēru sieviešu apģērbam ir oriģināli piegriezumi, kas palīdz sasniegt ideālas proporcijas. Lielāko daļu rakstus papildina gaišas šalles, interesantas šuves un lieliski kontrastējošas krāsas. Tā ir toņu, faktūru, rakstu un piegriezumu spēle, kas parāda, ka ir vērts eksperimentēt dažādos veidos, lai atrastu sev un savam stilam piemērotāko tērpu. Turklāt prezentētās modeles pierāda, ka XXL mode, t.i., bezveidīgi piegriezumi, kuriem vajadzētu aptvert visu figūru, ir pagātne. Mūsdienu fasoni uzsver sievietes figūras priekšrocības un slēpj tās trūkumus.

Sieviešu apģērbi XXL modernām un stilīgām sievietēm

Sievietes mīl modi neatkarīgi no vecuma. Un nav noslēpums, ka katra no mums vēlas justies stilīgi un ērti gan ikdienā, gan īpašos gadījumos. Piedāvātie apģērbi dod tam iespēju, un plašais piedāvājums ļauj atrast ideālu tērpu darbam, pastaigai, tikšanās reizēs ar draugiem vai biznesa tikšanās reizēs. Elegants apģērbs ar diskrētu piegriezumu un klasisku stilu nekad neizies no modes. Savukārt ikdienas apģērbs ir brīvs, daudzpusīgāks, un to ir viegli saskaņot, lai izveidotu ērtus tērpus. Ievērības cienīgas ir dažāda piegriezuma kleitas, kas spēj padarīt optiski slaidāku un vizuāli garāku figūru. Ir vērts izvēlēties tāda veida fasonu, kas atbilst jūsu vajadzībām.