Ładowanie

PREČU ATGRIEŠANA

Mēs darām visu iespējamo, lai mūsu interneta veikalā pieejamo preču apraksti un izmēru tabulas būtu maksimāli izsmeļoši, taču dažreiz var gadīties, ka pasūtītais izmērs vai modelis Jums neder. Par to vari neuztraukties, jo mēs piedāvājam 30 dienu atgriešanas garantiju.

Jūs varat noformēt preču atgriešanu, aizpildot preču atgriešanas veidlapu:

https://rmp.dpdgroup.com/021/PASTAN

Aizpildot preču atgriešanas veidlapu, norādi preces svaru, izvēlies ērtāko atgriešanas veidu un aizpildi nepieciešamo informāciju. Sistēma automātiski saglabā saņēmēja adresi - Jums tikai jāievada adresi, no kuras atgriezīsi sūtījumu.

Atgriešanas veidlapu varat lejupielādēt ŠEIT>>

Sūdzības veidlapu var lejupielādēt ŠEIT>>

SVARĪGI! Preces atgriešanas izmaksas sedz klients. Naudas summa tiks atņemta no atgriežamās summas. Nauda par atgriezto preci tiek pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu 7 dienu laikā, pēc preces atgriešanas noliktavā.

PREČU APMAIŅA

Ja vēlaties apmainīt preci pret citu izmēru vai modeli, lūdzu, veiciet jaunu pasūtījumu. Lūdzu, atgrieziet savu iepriekšējo pasūtījumu saskaņā ar tālāk sniegtajiem norādījumiem.

AUKSTAS KVALITĀTES PRECES

MDR24 ir tiešsaistes apģērbu veikals sievietēm ar 46-64 izmēriem. Veikalu nodibinājām 2013. gadā Polijā, un tā popularitātes dēļ t.i Latvijas pircēju lielās intereses dēļ nolēmām izveidot veikalu Latvijā. 2021. gadā mēs izgatavojām MDR24.LV lai atvieglotu Latvijas klientiem iepirkšanos tiešsaistē. Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet tūkstošiem vislabākos XXL izmēra sieviešu apģērbus, apakšveļu un piederumus no Polijas ražotājiem, ar vispiemērotākām detaļām un augstas kvalitātes šuvumu.

Gandrīz visas veikalā piedāvātās preces ir ražotas Polijā. Pateicoties sadarbībai ar Polijas šūšanas uzņēmumiem, mēs varam Jums piedāvāt augstas kvalitātes preces.

 ĀTRA PREČU PIEGĀDE

Lai gan visi pasūtījumi tiek piegādāti no Polijas, mēs garantējam ātru piegādi un pieņemamu piegādes cenu. Visas paciņas tiek piegādātas ar DPD kurjeru, un piegādes cena ir no 2,99 €

 MĒS RUNĀJAM LATVISKI

Mēs zinām, ka mūsu klienti labprāt sazinās ar mums, zvanot pa tālruni. Nevilcinieties sazināties ar mums – mēs konsultēsim par izvēlēto izmēru, palīdzēsim atrisināt piegādi un problēmas ar preces atgriešanu. Mūsu latviešu valodā runājošie konsultanti ir jūsu rīcībā pa tālruņa numuru: +371 64685009. Klientu apkalpošanas tālrunis darbojas no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 21:00. Varat arī sazināties ar mums e-pastā uz šādu adresi: info@mdr24.lv

 POZITĪVAS ATSAUKSMES

Aicinām apmeklēt arī mūsu Facebook kontu:https://www.facebook.com/Mdr24lv. Šeit informējam par jauniem produktiem, akcijām un izpārdošanām. Ja vēlaties pārbaudīt klientu atsauksmes un viedokļus par mūsu veikalu, apmeklējiet mūsu Polijas Facebook profilu, kas darbojas kopš 2013. gada. Šajā laikā mēs esam sapulcējuši gandrīz 100 000 fanu!

Aicinām iepirkties!